Захистити територію на довгі роки можна за допомогою 3Д забору. Даний вид огорожі являє собою металеві секції, що складаються із залізних прутів з V-подібними виступами, зварених між собою. 3D паркани набирають велику популярність завдяки своїй довговічності, практичності, економічності.
Поговоримо про види конструкції 3д огорожі та про їх методи фіксації. Обов'язково при виборі огорожі враховуйте товщину і крок між прутами.
Існує кілька типів конструкції 3д сітки:
- огорожа з полімерним покриттям;
- не оцинкований паркан (метал не пройшов обробку);
- оцинковані опорні елементи і секції (зварні);
- оцинкована 3D-модель з полімерним покриттям - вважається найнадійнішою огорожею на будь-якій території.
Ознайомитися з асортиментом, а також подивитися ціни на 3д паркан можна у нас на сайті
Є два види кріплення 3д забору, перший спосіб за допомогою хомутів, установка цим способом не пошкоджує захисне покриття металу, що не сказати про другий метод. Метод кріплення скобами, не суттєво, але завдає шкоди покриттю.
Підготовчі роботи для монтажу 3д забору: розмітка і розрахунок матеріалу, визначити межі ділянки (викорчовують рослини, чагарники бур'яни) відзначити розташування воріт, хвіртки. У місцях установки стовпів для воріт в землю забивають кілочки. По кутах майбутньої 3д огорожі встановлюють кілочки, пов'язують їх шнуром. Від тих кілочок які позначають ворота, починають розмітку (проміжні кілки ставлять на дистанції 2,5 м від один одного. Після розмітки сміливо можна підрахувати кількість матеріалу для установки 3д забору, віднімаючи одиницю з кількості кілочків.
Кілька корисних порад по зведенню 3Д огорожі:
Рекомендується стовпи 3д забору бетонувати в лунки 25х25 або 30х30 см, глибиною в 40 см. Для зміцнення опор 3д огорожі при заливанні застосовується метод конструкції "їжачок". 2 стовпа укладають на рівну поверхню, при цьому точки кріплення повинні бути вгорі. Рифами вгору робиться укладання на самі опори сітчастої панелі. Фіксують за допомогою скоб і болтів. Рекомендується не затягувати гвинти, оскільки ще належить регулювати секції на опорах. Укладається брусок між лунками, піднімається панель разом з змонтованими опорними елементами. В лунки встановлюють стовпи, на бруски підставляють 3д сітку. Біля стовпів додатково фіксується сітка. Береться наступна опора, на якій ставиться наступна огорожа секція (гвинти не затягують). З вільного боку заводиться панель в зачеплення з накладками попереднього опорного елемента, затягують болти на перших двох стовпах. Встановлені стовпи бетонуються.
За рахунок окремих секцій і спеціальних кріплень 3д паркан збирається швидко. Найскладніший етап в процесі монтажу 3d огорожі - це установка несучих стовпів. Але якщо найняти фахівців, то ця процедура не займе багато часу.
Досвідчені фахівці компанії Parkan.org.ua допоможуть Вам з вибором 3д конструкції.